Serwis urządzeń biurowych Warszawa
Nasza lokalizacja: 
Al. Jerozolimskie 85, Warszawa
Serwis urządzeń biurowych Warszawa
Zadzwoń:
518170400 

Serwis zasilaczy awaryjnych UPS

Nie pozwól, by awaria zasilania zniweczyła Twoją pracę i przeszkodziła Ci w codziennych obowiązkach. Twój zasilacz UPS spotkała awaria? Potrzebujesz serwisu, który szybko i tanio naprawi uszkodzony sprzęt?

Trafiłeś idealnie. Warsaw Service to doświadczone i w pełni profesjonalne warszawskie centrum serwisowe, które świadczy kompleksowe usługi napraw sprzętu biurowego, w tym zasilaczy podtrzymujących zasilanie.

Profesjonalny serwis zasilaczy UPS – nie stać Cię na półśrodki i niefachowe podejście

Nasi doświadczeni fachowcy oraz wieloletnie doświadczenie na rynku sprawiają, że jesteśmy w stanie zaoferować Ci najwyższy poziom usług serwisowych oraz elastycznie dopasować się do Twoich potrzeb.

Zgłoś nam usterkę zasilacza UPS, a my tego samego dnia przyjedziemy do Twojego domu lub biura, ocenimy awarię, dokonamy ekspertyzy oraz przedstawimy Ci wycenę naprawy. Po jej zaakceptowaniu błyskawicznie weźmiemy się do naprawy Twojego zasilacza UPS i jeszcze tego samego dnia lub dnia kolejnego Twój sprzęt będzie gotowy do odbioru. Możemy wysłać Ci go kurierem lub możesz odebrać go osobiście w naszej siedzibie.

Na każdą naprawę nakładamy gwarancję! Nasze ceny są konkurencyjne i adekwatne do stopnia skomplikowania naprawy oraz ceny ewentualnych części zamiennych.

Serwis zasilaczy UPS – co naprawiamy i jak naprawiamy?

Warszawskie centrum serwisowe dba o najwyższą jakość usług. Nowoczesny park maszynowy i nasi doświadczeni pracownicy w ramach usługi usuwania awarii i serwisu zasilaczy UPS wykonują m.in. następujące działania:

  • ocenę warunków pracy zasilaczy,
  • ocenę stanu technicznego kondensatorów i akumulatorów,
  • sprawdzenie ciągłości przewodów i przyłączy kablowych,
  • czyszczenie i konserwację wnętrza zasilacza,
  • ocenę stanu technicznego elektroniki, styków i połączeń,
  • pomiary parametrów WE/WY oraz testy pracy zasilacza we wszystkich trybach,
  • naprawa lub wymiana elementów eksploatacyjnych,
  • kalibracja akumulatorów,
  • sporządzenie raportu serwisowego.

Naprawa urządzeń podtrzymania zasilania awaryjnego UPS w Warszawie – nie znajdziesz lepszej oferty

Konkurencyjność naszej oferty wynika z jej wszechstronności, elastyczności oraz precyzyjnego dopasowania do potrzeb i wymagań naszych klientów. Nasze usługi serwisowe dostosowane są do potrzeb zarówno klientów indywidualnych, instytucjonalnych, jak i biznesowych. Obsługujemy i otaczamy opieką serwisową warszawskie instytucje oraz przedsiębiorstwa, które wymagają niczym niezakłóconej pracy urządzeń biurowych i sprzętu IT.

Tobie również chętnie pomożemy. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami dowolnym kanałem, a my zajmiemy się resztą. Napisz do nas, zadzwoń lub odwiedź nas osobiście. Nie zwlekaj z naprawą zasilacza UPS, zgłoś się do Warsaw Service!