Serwis urządzeń biurowych Warszawa
Nasza lokalizacja: 
Al. Jerozolimskie 85, Warszawa
Serwis urządzeń biurowych Warszawa
Zadzwoń:
518170400 

Serwis ploterów

Działasz w branży reklamowej, poligraficznej lub kreatywnej i aktywnie korzystasz z ploterów? Twój sprzęt spotkała awaria, przez co firma musi liczyć się z kosztownym przestojem? Skorzystaj z fachowej pomocy Warsaw Service. Zgłoś awarię, a jeszcze dziś odbierzemy uszkodzony sprzęt i prześlemy ekspertyzę wraz z wyceną naprawy.

Nie pozwól sobie na kosztowne przestoje

Jako warszawskie centrum serwisowe obsługujemy wiele przedsiębiorstw, których znaczna część działalności opiera się na sprawnym funkcjonowaniu urządzeń biurowych – w tym ploterów. Każda niespodziewana awaria zaburza funkcjonowanie firmy i naraża ją na znaczne straty, kary finansowe oraz utratę klientów. Nie pozwól, by zdarzenia losowe zaważyły na Twoim dobrym wizerunku!

Ploter to niezwykle intensywnie wykorzystywane urządzenie, które – jak każde inne – w wyniku eksploatacji narażone jest na powstanie usterek lub awarii. Jeżeli nie chcesz ryzykować, skorzystaj z naszej profesjonalnej opieki serwisowej. Nie zwlekaj, skontaktuj się z nami!

Szybka, atrakcyjna cenowo i profesjonalna naprawa ploterów w zasięgu Twojej ręki

Warsaw Service to w pełni profesjonalne centrum serwisowe funkcjonujące na terenie całej Warszawy. Naszym klientom zapewniamy darmowy dojazd do uszkodzonego urządzenia, szybkie dokonanie ekspertyzy wraz z wyceną, a po jej zaakceptowaniu, błyskawiczną naprawę. Wiemy, jak ważne jest dla Ciebie, by móc korzystać z plotera, dlatego też dokładamy wszelkich starań, by nasza usługa była w pełni dostosowana do Ciebie i Twoich potrzeb. 

Na każdą ze zrealizowanych napraw nakładamy gwarancję. Jeżeli nie masz czasu, by odebrać sprzęt osobiście, po wykonanej usłudze możemy przesłać Twoje urządzenie kurierem.

Zamiast naprawiać, postaw na okresowe przeglądy serwisowe ploterów

Naprawa ploterów zbliżona jest do serwisu drukarek atramentowych. Niemniej jednak, ze względu na wymiary tych urządzeń, ich naprawy są z reguły bardziej czasochłonne i wymagające, a przez to droższe.

Nasze wieloletnie doświadczenie oraz wiedza naszych fachowców nauczyły nas, że o wiele lepszym, tańszym i wygodniejszym rozwiązaniem jest wykonywanie okresowych przeglądów serwisowych ploterów. Dzięki naszemu nadzorowi i opiece nad sprzętem zyskasz gwarancję ciągłości pracy, zminimalizujesz ryzyko nierzadko kosztownej awarii oraz zapewnisz sobie spokój.

Skorzystaj z naszej kompleksowej pomocy. Skontaktuj się z nami i zgłoś awarię.