Serwis urządzeń biurowych Warszawa
Nasza lokalizacja: 
Al. Jerozolimskie 85, Warszawa
Serwis urządzeń biurowych Warszawa
Zadzwoń:
518170400 

Serwis kserokopiarek

Każdy pracownik biurowy doskonale wie, jak ważna jest sprawnie funkcjonująca kserokopiarka. Nieprawidłowa praca, awarie i uszkodzenia zaburzają rytm pracy całego biura lub firmy, generują przestoje w pracy i narażają firmę na nieprzyjemne konsekwencje.

Masz problem z kserokopiarką? Oddaj go w ręce fachowców naszego centrum serwisowego.

Naprawa i serwis kserokopiarek jeszcze nigdy nie był tak prosty!

Zgłaszając usterkę w Warsaw Service, możesz liczyć na kompleksową, błyskawiczną i fachową obsługę. Za darmo dojedziemy do Twojego biura, dokonamy oględzin na miejscu i wydamy ekspertyzę wraz ze wstępną wyceną usługi. Jeżeli ekspertyza nie będzie mogła być wydana na miejscu, wówczas prześlemy Ci ją do 24 godzin od przyjęcia zgłoszenia. Po akceptacji naprawy wykonamy ją tak szybko, jak to tylko możliwe, a następnie odeślemy sprzęt wprost pod drzwi Twojej siedziby. Możesz również sam przyjechać i odebrać naprawiony sprzęt.

Każda z naszych usług serwisu kserokopiarek jest objęta gwarancją, a odbiór urządzenia jest całkowicie darmowy! W trosce o najwyższą jakość usług oraz o pełną satysfakcję naszych klientów dokładamy wszelkich starań, by zaoferować możliwie szybkie, atrakcyjne cenowo i elastycznie dopasowujące się do potrzeb naszych klientów usługi.

Jakie kserokopiarki naprawiamy?

Doświadczeni fachowcy warszawskiego centrum serwisowego naprawią każdy rodzaj kserokopiarki, niezależnie od marki oraz modelu. Najczęściej usuwamy awarie z kserokopiarek firm: Canon, Xerox, Ricoh, Konica Minolta i innych.

Przez wzgląd na pełen profesjonalizm oraz fachowe podejście do każdego klienta, jesteśmy zaufanym partnerem biznesowym małych, średnich i dużych firm, a także organizacji i instytucji państwowych mieszczących się na terenie Warszawy oraz jej okolic. Skorzystaj z naszych usług i poznaj najwyższy poziom usług serwisowych urządzeń biurowych.

Serwis i konserwacja techniczna kserokopiarek

Zamiast zwalczać awarie, lepiej się przed nimi zabezpieczać. Poza bieżącymi naprawami usterek i awarii oferujemy również pełną opiekę serwisową i wykonywanie przeglądów konserwacyjnych. Skutecznie zabezpieczamy naszych klientów instytucjonalnych i biznesowych, oferując kompleksową ofertę serwisową, w której skład wchodzą m.in.: oliwienie i czyszczenie elementów roboczych kserokopiarek oraz wymiana zużytych części, w tym: łożysk, taśm sterujących lub wałków.

Zapewnij sobie ciągłość pracy i błyskawicznie wyeliminuj usterki. Wybierz Warsaw Service i już dziś oddaj uszkodzoną kserokopiarkę do naprawy!